Vendryňský Kotár - Závod pro celou rodinu 

Výsledky 24. ročníku závodu konaného 9. června 2024

Kategorie H0 Délka tratě: 2.0 km - Rekord kategorie: 0:04:33
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Brabenec Vítek 383 00:04:45.7 00:00:00.0 25.2
2 Szlaur Tobiáš 407 00:04:48.6 00:00:02.9 24.9
3 Cyhan Adam 373 00:05:00.5 00:00:14.8 24
4 Lisztwan Adam 400 00:05:01.1 00:00:15.4 23.9
5 Ćmiel Adrian 396 00:05:01.9 00:00:16.2 23.8
6 Sabela Filip 371 00:05:11.9 00:00:26.2 23.1
7 Bielesz Artur 406 00:05:15.8 00:00:30.1 22.8
8 Kantor Christian 369 00:05:21.9 00:00:36.2 22.4
9 Szkucik Maxmilián 389 00:05:37.1 00:00:51.4 21.4
10 Heczko Antonin 381 00:05:38.2 00:00:52.5 21.3
11 Kolarczyk Tobiáš 386 00:05:42.8 00:00:57.1 21
12 Rajski Marek 390 00:05:48.9 00:01:03.2 20.6
13 Tomoszek Karel 374 00:05:50.1 00:01:04.4 20.6
14 Gociek Kristian 363 00:05:53.5 00:01:07.8 20.4
15 Raszka Šimon 394 00:05:57.2 00:01:11.5 20.2
16 Bagier Šimon 401 00:06:00.8 00:01:15.1 20
17 Teofil Jakub 403 00:06:02.6 00:01:16.9 19.9
18 Szkatula Jerzy 368 00:06:33.8 00:01:48.1 18.3
19 Kubiczek Lukáš 358 00:06:37.7 00:01:52.0 18.1
20 Rajčáni Josef 353 00:06:45.3 00:01:59.6 17.8
21 Polok Robert 411 00:06:57.9 00:02:12.2 17.2
22 Kantor Eliáš 370 00:06:59.8 00:02:14.1 17.2
23 Sikora Kryštof 387 00:07:08.2 00:02:22.5 16.8
24 Adamuščin Ondřej 398 00:07:33.7 00:02:48.0 15.9
25 Wojtas Mateo 364 00:07:39.1 00:02:53.4 15.7
26 Nowak Oliver 372 00:07:48.2 00:03:02.5 15.4
27 Louša Radim 405 00:07:58.5 00:03:12.8 15
28 Kotas Matěj 351 00:08:08.3 00:03:22.6 14.7
29 Myslivec Martin 352 00:08:20.1 00:03:34.4 14.4
30 Smékal Kristián 366 00:08:27.9 00:03:42.2 14.2
31 Noga Filip 402 00:08:39.2 00:03:53.5 13.9
32 Bury Torsten 380 00:09:05.3 00:04:19.6 13.2
33 Polok Alfred 412 00:11:25.7 00:06:40.0 10.5
Kategorie D0 Délka tratě: 2.0 km - Rekord kategorie: 0:04:47
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Ruszová Natálie 408 00:05:11.7 00:00:00.0 23.1
2 Rajčániová Terezie 450 00:05:40.4 00:00:28.7 21.2
3 Němcová Anna 375 00:05:40.7 00:00:29.0 21.1
4 Martynková Adélka 362 00:05:49.6 00:00:37.9 20.6
5 Kaňokova Vendula 361 00:05:49.7 00:00:38.0 20.6
6 Hřebecká Alicja 367 00:05:50.7 00:00:39.0 20.5
7 Brancová Barbora 382 00:05:53.2 00:00:41.5 20.4
8 Wightman Eliška 404 00:05:53.8 00:00:42.1 20.4
9 Heczková Adela 385 00:05:54.7 00:00:43.0 20.3
10 Štibranyová Marlen 365 00:05:57.0 00:00:45.3 20.2
11 Chodurová Sofie 384 00:06:10.2 00:00:58.5 19.4
12 Kowalczyková Ester 377 00:06:16.7 00:01:05.0 19.1
13 Waszutová Lily 409 00:06:21.3 00:01:09.6 18.9
14 Gajdicová Anna 393 00:06:37.9 00:01:26.2 18.1
15 Szotkowska Dominika 376 00:06:45.1 00:01:33.4 17.8
16 Szkuciková Dorotka 388 00:07:06.9 00:01:55.2 16.9
17 Macková Amelia 399 00:07:21.6 00:02:09.9 16.3
18 Kubiczková Tereza 359 00:07:47.7 00:02:36.0 15.4
19 Łaboj Walentyna 391 00:07:54.8 00:02:43.1 15.2
20 Lešundáková Elen 379 00:07:56.0 00:02:44.3 15.1
21 Kraus Aneta 392 00:08:07.6 00:02:55.9 14.8
22 Kontírová Zuzana 378 00:08:50.2 00:03:38.5 13.6
23 Babilonová Nina 360 00:09:21.4 00:04:09.7 12.8
24 Seemanová Petra 397 00:10:11.0 00:04:59.3 11.8
25 Waszutová Estel 410 00:10:21.9 00:05:10.2 11.6
26 Raszková Magda 395 00:11:40.0 00:06:28.3 10.3
Kategorie H1 Délka tratě: 2.5 km - Rekord kategorie: 0:05:21
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Kantor Štěpán 277 00:06:14.5 00:00:00.0 24
2 Kral Jan 278 00:06:21.7 00:00:07.2 23.6
3 Grim Matyáš 267 00:06:30.4 00:00:15.9 23.1
4 Sabela Viktor 268 00:06:32.5 00:00:18.0 22.9
5 Kovalčík Václav 350 00:06:55.9 00:00:41.4 21.6
6 Němec Václav 271 00:06:57.1 00:00:42.6 21.6
7 Puczok Milan 283 00:07:02.4 00:00:47.9 21.3
8 Raszka Tomáš 280 00:07:04.0 00:00:49.5 21.2
9 Gajdica František 294 00:07:11.1 00:00:56.6 20.9
10 Szwarc Petr 284 00:07:12.3 00:00:57.8 20.8
11 Klimek Marek 270 00:07:23.8 00:01:09.3 20.3
12 Heczko Tobias 299 00:07:40.8 00:01:26.3 19.5
13 Gazur Christian 262 00:07:41.5 00:01:27.0 19.5
14 Foldyna Vašek 281 00:07:43.3 00:01:28.8 19.4
15 Maryniok Filip 293 00:07:45.7 00:01:31.2 19.3
16 Martynek Matyáš 259 00:07:47.1 00:01:32.6 19.3
17 Solowski Dominik 273 00:07:48.8 00:01:34.3 19.2
18 Łaboj Adam 290 00:07:50.5 00:01:36.0 19.1
19 Tlacháč Matyáš 287 00:08:00.7 00:01:46.2 18.7
20 Cymorek Adrian 292 00:08:03.2 00:01:48.7 18.6
21 Ehrhardt Vojtěch 276 00:08:04.6 00:01:50.1 18.6
22 Štefánek Patrik 257 00:08:05.7 00:01:51.2 18.5
23 Sikora Jakub 289 00:08:10.7 00:01:56.2 18.3
24 Noga Matyáš 301 00:08:13.0 00:01:58.5 18.3
25 Babilon Adam 296 00:08:24.1 00:02:09.6 17.9
26 Maliga Mikuláš 298 00:08:27.9 00:02:13.4 17.7
27 Zahradník Vojtěch 260 00:08:36.9 00:02:22.4 17.4
28 Szlaur Matěj 266 00:08:42.1 00:02:27.6 17.2
29 Smékal Štěpán 264 00:08:46.0 00:02:31.5 17.1
30 Seeman Adam 300 00:09:19.4 00:03:04.9 16.1
31 Kurzok Emil 304 00:09:22.0 00:03:07.5 16
32 Gazur Fabian 263 00:10:00.2 00:03:45.7 15
33 Hojdysz Ondřej 275 00:10:19.3 00:04:04.8 14.5
Kategorie D1 Délka tratě: 2.5 km - Rekord kategorie: 0:06:03
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Krainová Kristýna 349 00:06:49.0 00:00:00.0 22
2 Puczoková Ema 282 00:07:14.7 00:00:25.7 20.7
3 Szmeková Evelína 286 00:07:16.1 00:00:27.1 20.6
4 Heczková Magdalena 279 00:07:21.3 00:00:32.3 20.4
5 Kohutová Veronika 285 00:07:44.8 00:00:55.8 19.4
6 Rajčániová Jana 256 00:07:48.5 00:00:59.5 19.2
7 Lačíková Kateřina 274 00:07:53.1 00:01:04.1 19
8 Babilonová Veronika 295 00:07:57.0 00:01:08.0 18.9
9 Kučova Sofie 303 00:07:59.6 00:01:10.6 18.8
10 Kraus Ema 291 00:08:04.2 00:01:15.2 18.6
11 Kaňokova Viktorie 258 00:08:24.6 00:01:35.6 17.8
12 Szotkowska Klara 272 00:08:39.3 00:01:50.3 17.3
13 Wojtasová Sofie 261 00:08:59.4 00:02:10.4 16.7
14 Nieslaniková Veronika 269 00:09:36.6 00:02:47.6 15.6
15 Juzková Magdaléna 302 00:10:03.9 00:03:14.9 14.9
16 Jurczigová Mariana 297 00:10:05.0 00:03:16.0 14.9
17 Rajská Nela 288 00:10:18.5 00:03:29.5 14.6
18 Brancová Nikol 265 00:10:56.3 00:04:07.3 13.7
Kategorie H2 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:14:16
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Kowolowski Viktor 47 00:13:59.7 00:00:00.0 30
2 Kowolowski Ondřej 46 00:14:35.3 00:00:35.6 28.8
3 Brádler František 50 00:17:05.1 00:03:05.4 24.6
4 Kral Matyáš 90 00:17:13.5 00:03:13.8 24.4
5 Guziur Vít 82 00:17:35.6 00:03:35.9 23.9
6 Němec Jiří 54 00:18:21.0 00:04:21.3 22.9
7 Cieńciała David 40 00:18:57.2 00:04:57.5 22.2
8 Skřivan Jakub 85 00:19:11.1 00:05:11.4 21.9
9 Kowalczyk Jáchym 60 00:19:35.3 00:05:35.6 21.4
10 Štefánek Viktor 11 00:20:06.0 00:06:06.3 20.9
11 Lacek Vít 95 00:20:49.0 00:06:49.3 20.2
12 Štibraný Erik 26 00:21:00.9 00:07:01.2 20
13 Nieslanik Filip 39 00:21:01.1 00:07:01.4 20
14 Kajzar Jan 36 00:21:09.5 00:07:09.8 19.9
15 Marthaus Matěj 14 00:21:11.2 00:07:11.5 19.8
16 Tomoszek Antonín 52 00:21:22.9 00:07:23.2 19.6
17 Cieńciała Filip 41 00:21:48.5 00:07:48.8 19.3
18 Tomoszek Vítek 53 00:21:50.6 00:07:50.9 19.2
19 Sikora Adam 59 00:22:19.1 00:08:19.4 18.8
20 Sikora Tomáš 21 00:22:41.2 00:08:41.5 18.5
21 Branc Rostislav 30 00:23:20.4 00:09:20.7 18
22 Klimek Viktor 33 00:23:29.6 00:09:29.9 17.9
23 Čech Tomáš Nicolas 58 00:23:46.4 00:09:46.7 17.7
Kategorie D2 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:15:21
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Hermanová Dorota 28 00:17:53.8 00:00:00.0 23.5
2 Krainová Tereza 74 00:18:26.0 00:00:32.2 22.8
3 Rajčániová Marie 10 00:18:35.7 00:00:41.9 22.6
4 Hřebecká Pola Berenika 29 00:19:29.1 00:01:35.3 21.6
5 Rotterová Nikol 16 00:20:46.4 00:02:52.6 20.2
6 Heczková Ester 91 00:21:14.2 00:03:20.4 19.8
7 Ćmiel Wiktoria 92 00:25:16.6 00:07:22.8 16.6
8 Svobodová Kateřina 15 00:25:59.2 00:08:05.4 16.2
Kategorie H3 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:12:01
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Benc Drahomír 32 00:12:49.0 00:00:00.0 32.8
2 Szkandera Marek 75 00:13:12.9 00:00:23.9 31.8
3 Kočiřík Ivan 56 00:13:16.4 00:00:27.4 31.6
4 Spratek Šimon 246 00:13:44.4 00:00:55.4 30.6
5 Brzuchanski Lukáš 31 00:14:38.4 00:01:49.4 28.7
6 Dzik Tomáš 71 00:14:38.6 00:01:49.6 28.7
7 Heczko Jan 35 00:14:59.8 00:02:10.8 28
8 Rotter Dominik 17 00:15:22.5 00:02:33.5 27.3
9 Sikora Patrik 45 00:15:32.6 00:02:43.6 27
10 Hubáček Daniel 67 00:15:39.6 00:02:50.6 26.8
11 Dzik Ondřej 24 00:15:57.4 00:03:08.4 26.3
12 Lodziana Josef 94 00:17:18.0 00:04:29.0 24.3
13 Cieslar Filip 89 00:17:24.0 00:04:35.0 24.1
14 Sanak Ondřej 93 00:17:52.5 00:05:03.5 23.5
15 Szotkowski Matěj 80 00:17:56.3 00:05:07.3 23.4
16 Sikora Lukáš 20 00:18:02.2 00:05:13.2 23.3
17 Kajzar Antonín 37 00:18:07.5 00:05:18.5 23.2
18 Lešundák Adam 70 00:18:35.6 00:05:46.6 22.6
19 Diviš Richard Vít 44 00:21:47.8 00:08:58.8 19.3
20 Zadembski Marek 61 00:22:23.1 00:09:34.1 18.8
21 Staněk Lukáš 65 00:25:08.9 00:12:19.9 16.7
Kategorie D3 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:14:28
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Konderlová Karolína 4 00:16:23.1 00:00:00.0 25.6
2 Kluzová Beata 2 00:17:05.4 00:00:42.3 24.6
3 Ostruszková Bára 66 00:17:11.7 00:00:48.6 24.4
4 Dziková Denisa 23 00:18:17.8 00:01:54.7 23
5 Labová Taťána 77 00:18:24.9 00:02:01.8 22.8
6 Michaliková Elena 27 00:18:25.1 00:02:02.0 22.8
7 Kukuczka Zuzanna 76 00:19:05.4 00:02:42.3 22
8 Dziková Agáta 72 00:19:30.1 00:03:07.0 21.5
9 Guziurová Jolana 81 00:20:57.2 00:04:34.1 20
10 Baronová Adéla 64 00:21:43.5 00:05:20.4 19.3
11 Heczková Elen 84 00:21:50.4 00:05:27.3 19.2
12 Hubáčková Ivana 68 00:28:05.6 00:11:42.5 15
Kategorie H4 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:11:28
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Swienczek Patrik 69 00:11:54.1 00:00:00.0 35.3
2 Mrózek Paweł 87 00:13:18.8 00:01:24.7 31.5
3 Cieslar Tomáš 88 00:15:11.6 00:03:17.5 27.6
4 Petráš Vojtěch 55 00:17:50.1 00:05:56.0 23.5
Kategorie D4 Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:14:32
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Šotkovská Magdaléna 3 00:14:28.5 00:00:00.0 29
Kategorie RM Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:11:46
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Kantor Tomáš 78 00:13:22.5 00:00:00.0 31.4
2 Dužík Artur 62 00:13:39.4 00:00:16.9 30.8
3 Spratek Jindřich 9 00:13:55.1 00:00:32.6 30.2
4 Kowolowski Vít 48 00:14:57.7 00:01:35.2 28.1
5 Cieńciała Jerzy 42 00:15:09.6 00:01:47.1 27.7
6 Cyhan Tomasz 51 00:15:57.3 00:02:34.8 26.3
7 Heczko Miroslav 34 00:16:22.9 00:03:00.4 25.6
8 Rajčáni Milan 250 00:16:58.5 00:03:36.0 24.7
9 Sikora Petr 22 00:17:03.6 00:03:41.1 24.6
10 Kočiřík Vítězslav 57 00:17:08.3 00:03:45.8 24.5
11 Pawelek Miroslav 25 00:17:46.3 00:04:23.8 23.6
12 Cienciala Petr 247 00:17:46.6 00:04:24.1 23.6
13 Sikora Radim 243 00:17:55.6 00:04:33.1 23.4
14 Baron Kazimierz 63 00:18:41.0 00:05:18.5 22.5
15 Skřivan Václav 86 00:19:16.7 00:05:54.2 21.8
16 Szwarc Daniel 43 00:20:03.4 00:06:40.9 20.9
17 Kohout Michal 249 00:21:17.9 00:07:55.4 19.7
Kategorie Délka tratě: 7.0 km - Rekord kategorie: 0:15:46
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Ćmiel Magdalena 245 00:16:38.5 00:00:00.0 25.2
2 Piechaczková Lucie 38 00:17:26.0 00:00:47.5 24.1
3 Kowolowská Jarmila 49 00:17:27.6 00:00:49.1 24.1
4 Brancová Dana 1 00:17:46.2 00:01:07.7 23.6
5 Kovalčíková Zuzana 244 00:17:50.8 00:01:12.3 23.5
6 Guziurová Kateřina 83 00:19:04.7 00:02:26.2 22
7 Pindejová Jolana 79 00:20:57.8 00:04:19.3 20
8 Rotterová Radka 18 00:21:41.3 00:05:02.8 19.4
9 Sikorová Romana 73 00:22:07.0 00:05:28.5 19
Kategorie HM Délka tratě: 0.2 km - Rekord kategorie: 0:00:47
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Szlaur Mikuláš 479 00:00:49.1 00:00:00.0 14.7
2 Adamuščin Ondřej 500 00:00:52.7 00:00:03.6 13.7
3 Konderla Teodor 484 00:00:53.5 00:00:04.4 13.5
4 Walek Tobias 467 00:00:53.9 00:00:04.8 13.4
5 Bielesz Szymon 478 00:00:55.7 00:00:06.6 12.9
6 Sikora Karel 471 00:00:59.2 00:00:10.1 12.2
7 Teofil Matěj 477 00:00:59.3 00:00:10.2 12.1
8 Rusz Ondřej 480 00:00:59.8 00:00:10.7 12
9 Zogata Sebastian 470 00:01:01.9 00:00:12.8 11.6
10 Ripper Šimon 469 00:01:03.4 00:00:14.3 11.4
11 Dobřanský Eda 451 00:01:05.0 00:00:15.9 11.1
12 Tlacháč Oliver 472 00:01:09.6 00:00:20.5 10.3
13 Štibraný Vítek 461 00:01:10.6 00:00:21.5 10.2
14 Macek Oliver 473 00:01:19.3 00:00:30.2 9.1
15 Czeczotka Timotej 483 00:01:28.0 00:00:38.9 8.2
16 Bagier Adam 474 00:01:38.8 00:00:49.7 7.3
17 Hojdysz Michal 463 00:01:46.0 00:00:56.9 6.8
18 Kurzok Ervín 481 00:01:46.6 00:00:57.5 6.8
19 Kontír Tomáš 464 00:01:48.9 00:00:59.8 6.6
20 Fišara Michal 466 00:04:47.8 00:03:58.7 2.5
Kategorie DM Délka tratě: 0.2 km - Rekord kategorie: 0:00:52
Umístění Příjmení a jméno Startovní číslo Výsledný čas Ztráta na vítěze Průměrná rychlost
1 Juzková Karolína 476 00:00:47.5 00:00:00.0 15.2
2 Zogata Sara 475 00:00:48.6 00:00:01.1 14.8
3 Mitręgová Monika 459 00:01:00.5 00:00:13.0 11.9
4 Baszczyński Kristýna 486 00:01:01.8 00:00:14.3 11.7
5 Gocieková Klára 458 00:01:03.7 00:00:16.2 11.3
6 Cyhanova Adriana 462 00:01:04.2 00:00:16.7 11.2
7 Plintová Rozálie 482 00:01:05.5 00:00:18.0 11
8 Adamuščinová Ester 452 00:01:06.2 00:00:18.7 10.9
9 Šlechtová Violka 487 00:01:27.8 00:00:40.3 8.2
10 Bury Astrid 465 00:01:44.3 00:00:56.8 6.9
11 Škvarková Michaela 468 00:01:54.3 00:01:06.8 6.3
12 Behúňová Berenika 485 00:02:08.9 00:01:21.4 5.6
13 Zahradníková Anna 460 00:02:27.9 00:01:40.4 4.9
14 Babilonová Soňa 457 00:03:18.2 00:02:30.7 3.6